Menu Zamknij

VIBE SPOON

Vibe spoon, to maleńka łyżeczka z kamienia terahercowego, której opływowy kształt pozwala na precyzyjną pracę na mięśniach.

Wybrałam ją do mojej manualnej praktyki ze względu na jej ogromną skuteczność i możliwość „koronkowej” i głębokiej pracy.

Jest bardzo wygodna w użytkowaniu, a jej opływowość jest gwarancją bezpieczeństwa dla skóry. Mięśnie umieszczone są w najdalszych strukturach, dlatego kształt łyżeczki ma tu kluczowe znaczenie.

Wspaniale rozpręża mięśnie, eliminuje przykurcze, które w znaczący sposób wpływają na pogorszenie wyglądu twarzy. Praca łyżeczką jest bardzo precyzyjna, w wielu przypadkach dokładniejsza niż praca palców, a także bardziej dogłębna. Dzięki łyżeczce możemy lepiej dotrzeć do przyczepów mięśni i działać punktowo.

Po działaniu łyżeczki skóra jest żywo czerwona, lekko obrzęknięta, a mięśnie są tak zastymulowane, że przez jakiś czas odczuwalne jest ich odrętwienie (efekt botoksu). Naturalnie odrętwienie to jest efektem zwiększenia objętości mięśnia, a nie jego unieruchomienia.

vibe_spoon2

Kolejną zaletą, niezwykle istotną, jest pochodzenie kamienia, z którego powstała łyżeczka.

Kamień terahercowy, to laboratoryjnie wytworzony minerał, wykorzystywany w technologiach kosmicznych (NASA). Wynaleziony jest między innymi w celu ochrony organizmu przed promieniowaniem elektromagnetycznym. Oryginalny kamień terahercowy (Terahertz), jest niezwykle lekki i zawsze chłodny. Jest to minerał wibracyjny i choć tego nie widać gołym okiem, emituje 112 milionów wibracji na sekundę. Aktywuje komórki, które straciły energię w ciele i dodaje witalności. Wpływa na eliminację bólu, między innymi w obrębie głowy, szyi, karku. Warto mieć go przy sobie, gdy otaczamy się przedmiotami emitującymi promieniowanie (tv, komputer, telefon, itp.) – oczyszcza.