Menu Zamknij

Hollywood Lifting Massage

Zabieg jest autorską metodą Svitlany Tvardovdka- certyfikowanej terapeutki ajurwedyjskiej, kosmetolog i farmakolog z praktycznym ponad 20-letnim doświadczeniem.

To unikalna technika masażu twarzy mająca na celu poprawę kondycji skóry, jej napięcie i lifting. Jest to naturalna terapia odmładzająca z której korzysta wiele gwiazd nie tylko w Stanach Zjednoczonych, są to między innyi francuska aktorka Juliette Binoche, czy wnuczka założyciela marki Gucci.

Masaż jest bardzo przyjemny z elementami relaksacji, działa silnie przeciwstarzeniowo ponieważ w jego skład wchodzi mnóstwo technik liftingujących, daje świetny efekt napięcia skóry bez użycia skalpela. Masaż obejmuje głębokie mięśnie twarzy, rozluźnia je, nadaje im elastyczność, niweluje skurcze i napięcia, a także pobudza produkcje kolagenu i elastyny.

hollywood-lifting

Hollywood Lifting Massage odbywa się w 5 etapach:

   – drenaż limfatyczny, który wspomaga usuwanie zbędnych produktów przemiany materii z organizmu i uwalnia tkanki twarzy, szyi i dekoltu od zastojów limfatycznych i obrzęków

 – alfa-relaksacja – metoda relaksacji podobna do hawajskiego masażu Lomi-Lomi i indyjskiego masażu Abhyanga mająca na celu przywrócenie równowagi psychicznej i emocjonalnej.

– W kolejnych etapach stosujemy autorską technika masowania, ugniatania, opukiwania i stymulowania głębokich mięśni twarzy, które są odpowiedzialne za zmarszczki oraz podtrzymywanie owalu twarzy.

Efekty: