Menu Zamknij

Acces Bars®

Access BARS to bezinwazyjny zabieg, po którym sposób w jaki funkcjonujemy na co dzień zaczyna się zmieniać.

NA CZYM TO POLEGA:

Sesja Bars polega na dotyku 32 punktów zlokalizowanych na głowie. Punkty te odpowiadają różnym dziedzinom życia człowieka (kreatywność, ciało, seksualność, uzdrowienie, pieniądze, świadomość, spokój, życzliwość) i są magazynem elektromagnetycznym wszystkich myśli, idei, decyzji i przekonań, które dana osoba kiedykolwiek miała. Dzięki temu niezwykle przyjemnemu i relaksującemu procesowi pozbywamy się nagromadzonych napięć, ograniczeń i przekonań.

Barsy są punktami przechowującymi „dane” w komputerze ludzkich mózgów. Nasz mózg działa jak komputer, do którego zostały wprowadzone wszystkie nasze programy, opinie i przekonania. Podczas zabiegu, cały elektromagnetyczny ciężar zostaje rozładowany, powoduje, że przestajemy funkcjonować na bazie naszych programów

Acces-Bars

Podczas trwania sesji praca fal mózgowych zostaje spowolniona do stanu Alfa i Theta, co powoduje rozładowanie spolaryzowanych ładunków elektrycznych zgromadzonych w mózgu. W wyniku tego następuje uruchomienie przepływu energii i pozytywne zmiany w umyśle. Fale Alfa są charakterystyczne dla stanu relaksu i odprężenia, gdzie nasza uwaga zostaje skupiona na tym, co jest wewnątrz nas. Natomiast Theta to stan głębokiej medytacji, gdzie mamy dostęp do całej pamięci mózgu, możemy kontrolować swoje reakcje na bodźce, posiadamy rozszerzone zdolności kojarzenia, postrzegania i kreatywności

Polecane dla osób w zmianie życiowej, po przejściach, utracie pracy, w trakcie rekonwalescencji i innych sytuacjach, gdzie jest potrzeba odpoczynku w krótkim czasie.

PRZEBIEG SESJI:

Jedna sesja dla osoby dorosłej trwa ok. 1,5 godziny. Jest bardzo przyjemna. Osoba, na której jest wykonywana sesja leży na plecach (wiele osób zasypia jak podczas głębokiego relaksu). W tym czasie osoba wykonująca sesję dotyka delikatnie odpowiednich punktów na głowie.Większość osób odczuwa odprężenie, uczucie spokoju lub doenergetyzowania. Niektórzy odczuwają inne reakcje, mogą pojawiać się skojarzenia z konkretnymi sytuacjami. U niektórych osób pojawia się uczucie odprężenia w ciele jak po masażu.

Każda sesja jest indywidualna. Bars można stosować u każdego, nie ma ograniczeń ani przeciwwskazań do jej stosowania ze względu na wiek, chorobę.

Polecane dla osób w zmianie życiowej, po przejściach, utracie pracy, w trakcie rekonwalescencji i innych sytuacjach, gdzie jest potrzeba odpoczynku w krótkim czasie.

Acces-Bars_2

W TRAKCIE SESJI OTRZYMASZ:

SESJA Access BarsⓇ MOŻE POMÓC W NASTĘPUJĄCYCH STANACH:

Proces Manualny Bars został zatwierdzony i otrzymał Międzynarodowy Certyfikat Terapii Manualnych Ciała w Stanach Zjednoczonych (National Certification Board for Therapeutic Massage and Bodywork – NCBTMB).

To terapia, rekomendowana przez towarzystwo terapeutyczne na całym świecie.

Dlaczego Access Bars jest tak skuteczny?

 Wyniki badań naukowych z 2017 r., pokazują, że zaledwie po jednej 90-minutowej sesji Access Bars intensywność stanów lękowych oraz depresji znacznie się obniża. Więcej informacji na temat tych badań i całego artykułu opublikowanego w Journal of Energy Psychology: „Teoria, badania i terapia”, 9 (2), str. 26-38, listopad 2017 r. – doi: 10.9769/EPJ.2017.9.2.TH można uzyskać TUTAJ  ( proszę podlinkować ten link: https://energypsychologyjournal.org/abstracts/abstracts-volume-9-number-2-november-2017/effects-access-bars-anxiety-depression-pilot-study/   )

W 2015 r., wykonano badania prowadzone przez wybitnego neurologa, dr. Jeffreya Fannina. Badacze zaprosili  60 uczestników by  opracować wyniki nad neurologicznymi skutkami sesji Access BarsⓇ. W tym badaniu po pomiarze fal mózgowych u pacjentów przed i po sesji Bars wykazano podobny wpływ na spójność aktywności elektrycznej mózgu.  Aż 85% uczestników wykazało wzrost spójności. Ponadto dr Fannin odkrył, że sesja Access BarsⓇ koreluje z efektem, jakiego doświadczają osoby uprawiające zaawansowane medytacje – przy czym skutek ten osiągany jest w bardzo krótkim czasie (korelacja 1,5 h sesji access bars vs 17 h medytacji).

Metoda Access Bars wykonywana jest prawie od 30 lat w 173 krajach, a Polsce została pokazana pierwszy raz w miediach przez Weronikę Ławniczak (magazyn SENS (dodatek do Zwierciadło, dwukrotnie w Vogue, Pytanie na Śniadanie).